آشنایی با قوانین سایت
________________________________________
۱.در صورت استفاده شماره تماس و یا کلمات رکیک در بخش توضیحات رزومه، در اولین فرصت رزومه کارجو به صورت کامل حذف و در لیست سیاه قرار می گیرد تا از ثبت نام مجدد وی در سایت جلوگیری به عمل آید.
۲.در صورت ساخت بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر ، تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد و دسترسی وی به کلیه بخشهای سایت قطع خواهد شد .
۳.در صورت بارگذاری عکس برای کارجو، رزومه همراه با عکس وی به کارفرما نمایش داده خواهد شد. در صورت عدم تمایل به نمایش عکس در رزومه شخصی، از آپلود نمودن عکس خودداری فرمایید.
۴.در صورتی که میخواهید از مباحث این سایت در جایی دیگر و یا در سایت خود استفاده کنید ذکر نام سایت و نام نویسنده مطلب الزامیست و در صورت امکان لینک پیغام را هم برای اطلاعات بیشتر ذکر نمایید
۵.سواستفاده تبلیغاتی از امکانات سایت برای تبلیغ سایت با معرفی خدمات, از ارسال های تبلیغاتی در سایت خودداری کرده و اگر قصد دارید سایت خود را معرفی کنید با ما تماس بگیرید .
۶.تمامی کاربران می بایست در هنگام استفاده از سایت ، از عکس های مناسب و شخصی جهت استفاده در صفحه خود استفاده نمایند. کلیه این عکس ها بایستی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد . و کسی حق استفاده از عکس های اشخاص دیگر را ندارد.
۷.هیچ یک از کاربران حق فروش و یا انتشار و یا در دسترس دیگران قرار دادن گذرواژه یا هر داده ای که امکان دسترسی غیر مجاز به داده های سایت را فراهم کند ندارند.
۸.کلیه کاربران سایت ملزم به رعایت حقوق اجتماعی و صیانت از ارزشهای اسلامی ، ملی ، فرهنگی و اجتماعی کشور می باشند
با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید (در صورت امکان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سایت حذف خواهد شد.

۹.لگو و مهر سایت یاراکار علامت های ثبت شده هستند و کلیه حقوق آنها محفوظ است.

  • بیشتر نشان بده
  • بیشتر نشان بده
درحال آپلود