تصویر

استخدام مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد

مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد واقع در کیلومتر ۷۰ جاده شیراز جهرم (استان فارس) بعنوان بزرگترین واحد تولید کننده فولاد در بخش خصوصی در جهت تکمیل کادر تخصصی کارخانه خود از بین افراد مطلع، مسلط و واجد شرایط (آقا) و متولدین ۱۳۷۱/۶/۳۱ به بعد از طریق برگزاری آزمون کتبی، انجام مصاحبه تخصصی و گذراندن موفقیت آمیز دوره های آموزشی اقدام به جذب نیرو بصورت تمام وقت و قرارداد مدت معین می نماید.

شرایط اختصاصی استخدام قراردادی با مدت معین در مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی:

جنسیت پذیرش: آقا
داشتن مدرک تحصیلی متناسب (حداقل کاردانی با مقطع، رشته و گرایش تحصیلی اعالم شده در جداول نیازهای نیروی انسانی)
دریافت حد نصاب نمره لازم از مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی به مدت ۳ ترم تحصیلی (۱۸ ماه شامل آموزش تئوری)،عملی و آموزش حین کار، که افراد پذیرفته شده پس از گذراندن دوره مذکور توسط آزمون های هر ترم آموزشی پالایش میگردند. لازم به ذکر است در مدت زمان آموزش حقوق اداره کار به پذیرفته شدگان پرداخت می گردد.
تذکر: شرط استخدام قراردادی با مدت معین در مجتمع صنعتی ذوب آهن دریافت گواهینامه موفقیت در دوره های آموزشی طراحی شده در مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی است.
داشتن شرایط سنی به شرح زیر:
کلیه متولدین۱۳۷۱/۰۶/۳۱ به بعد
تذکر ۱ : داوطلبانی میتوانند نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام نمایند که تا تاریخ آخرین روز ثبت نام (۳۰/۰۴ /۱۳۹۹)فارغ التحصیل شده و خدمت وظیفه آنها پایان یافته و یا معافیت آنها قطعی شده باشد.
تذکر ۲ :محدوده سنی ذکر شده به ازای تمام مقاطع یکسان است و داشتن سابقه کار یا مدرک تحصیلی بالاتر از کاردانی تاثیری در افزایش سن داوطلب ندارد.
تذکر ۳ :لازم به ذکر است گواهی فراغت از تحصیل داوطلبان،کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه و تاییدیه های مربوط به جدول شماره ۱ ،بایستی حداکثر تا روز تطبیق مدارک آماده و صادر شده باشد و به همراه سایر تاییدیه ها در موعد مقرر ارائه گردد. هر یک از داوطلبان که به هنگام ثبت نام، اطالعات نادرست و جعلی ارائه نموده و یا واقعیتی را کتمان نموده باشد و به سبب این اطالعات پذیرفته شوند، هر زمان که غیر واقعی بودن اطالعات مشخص شود، قبولی ایشان ملغی بوده و هیچگونه هزینه ثبت نام مسترد نمی گردد و به لحاظ طولانی نمودن فرآیند استخدام قراردادی با مدت معین در مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی ، اقدام لازم طبق قوانین و مقررات به عمل خواهد آمد.
نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز :
ثبت نام به صورت الکترونیکی و از طریق سایت اینترنتی به شرح ذیل انجام می گیرد:
ورود به پایگاه اینترنتی به آدرس limacompany.ir
تکمیل فرم ثبت نام هر مرحله و تایید آنها تاییدیه نهایی با توجه به اطالعات وارد شده توسط داوطلب دریافت شماره پرونده و کد رهگیری
چاپ فرم ارائه شده توسط سیستم ثبت نام و امضای آن پس ازچاپ، که حاوی اطالعات وارد شده توسط داوطلب میباشد.
تذکر ۲ :ثبت نام منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت شماره پرونده و کد رهگیری از سیستم می باشد و پس از تایید نهایی فرم اینترنتی توسط داوطلب ، اطالعات آن به هیچ عنوان قابل تغییر نمی باشد .
مدارک مورد نیاز ثبت نام (الکترونیکی):
پرداخت آنلاین هزینه ثبت نام به مبلغ ۷۰۰/۰۰۰ ریال در وجه شرکت لیما پارسه
تذکر : پس از واریز وجه تحت هیچگونه شرایطی هزینه ثبت نام مسترد نمی گردد.
تذکر : هزینه ثبت نام پذیرفته شدگان عودت داده می شود.
اسکن یک قطعه عکس۴×۳ که بایستی متناسب با توضیحات ذیل باشد.
نحوه تهیه فایل تصویر داوطلب :یکی از اقلام اطلاعاتی لازم برای ثبت نام، فایل تصویر فرد داوطلب می باشد، بنابراین لازم است داوطلبان قبل از مراجعه به پایگاه اینترنتی ثبت نام الکترونیکی، فایل مربوط به عکس خود را مطابق شرایط ذیل تهیه نمایند.
فایل مربوطه لازم است با اسکن عکس ۴*۳ و با درجه وضوح dpi ۱۰۰ و با فرمت JPG ذخیره شده باشد.
حجم فایل ارسالی باید کمتر از۷۰ کیلوبایت باشد.
عکسی که تصویر از روی آن تهیه می شود لازم است تمام رخ بوده و در سال جاری تهیه شده باشد.
ابعاد تصویر ارسالی باید حداقل ۳۰۰*۲۰۰ پیکسل و حداکثر۴۰۰*۳۰۰ پیکسل باشد.
تصویر باید در جهت صحیح و بدون چرخش تهیه شده و فاقد هر گونه حاشیه زائد باشد.
حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

کاریابی الکترونیکی یاراکار

دیدگاه خود را بنویسید


درحال آپلود