تصویر

فراخوان اعزام به خدمت مشمولان وظیفه عمومی

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گفت: همه مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها، دیپلم و زیردیپلم که دارای برگ اعزام به خدمت پایه خدمتی مردادماه امسال هستند، برای اعزام به خدمت در اول ماه جاری به معاونت وظیفه عمومی این استان مراجعه کنند.
سرهنگ حسین عباسی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با اعزام مشمولان وظیفه عمومی به خدمت، اظهار کرد: با توجه به ریشه‌کن نشدن بیماری کرونا در کشور و لزوم اتخاذ تدابیر متناسب با این وضعیت، اعزام مشمولان به مراکز آموزش با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه تاریخ اعزام مشمولان معاف از رزم (دارای بیماری‌های مزمن آسمی، قلبی و عروقی، خونی، گوارشی و عفونی) به‌ صورت سامانه‌ای تمدید شده است، افزود: مشمولان وظیفه عمومی اعزام به خدمت باید قبل از حضور در مراکز آموزشی، اقلام بهداشتی مورد نیاز خود از جمله ماسک، دستکش، موادضدعفونی کننده سطوح و دست‌ها را همراه خود داشته باشند.
این مسئول تصریح کرد: مشمولان اعزامی اصل مدارک مورد نیاز شامل برگ اعزام، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوطه به خاص متاهلان، پدر نظامی، شاغل یا بازنشسته، گواهی فوت والدین، جانبازان بالای ۲۵ درصد و درجه یک شهدا و غیره را به همراه داشته باشند.
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه مشمولان اعزامی زیردیپلم و دیپلم که در برگه‌های آنان تاریخ اعزام سوم مردادماه بوده و اعزام آنان به تاریخ یکم مردادماه تغییر کرده است، خاطرنشان کرد: مشمولان اعزام به خدمت قبل از مراجعه به وظیفه عمومی، بهداشت فردی از قبیل کوتاه کردن موی سر، گرفتن ناخن‌ها و نظافت شخصی را رعایت کرده و وسایل شخصی، بهداشتی، وسایل استحمام و غیره را به همراه داشته باشند.

منبع : خبرگزاری ایسنا

کاریابی الکترونیکی یاراکار

دیدگاه خود را بنویسید


درحال آپلود